Západní společnost ve 3. tisíciletí – výzvy pro svobodu.

23.11.2006
Redakce

Další seminář zorganizoval OI ve dnech 23. – 25. listopadu pro klub Mladých konzervativců v Jindřichově Hradci. Jeho tématem byla Západní společnost ve 3. tisíciletí – výzvy pro svobodu. Na semináři vystoupili Roman Joch, ředitel Občanského institutu s přednáškami “Současné politické proudy v Evropě” a “Konservativismus, liberalismus a socialismus” . Jiří Georgiev z Parlamentního institutu vystoupil s velmi inspirativníé přednáškou “Evropa projektů nebo jeden ambiciózní politický projekt” a Petr Kolář, prorektor Vysoké školy CEVRO institutu promluvil na téma “Legitimita rozhodování v Evropské unii”. Matyáš Zrno z OI promluvil o rozšiřováíní EU o Turecko a Balkán a na téma “Střet civilizací – fikce nebo realita?”.
Břetislav Dančák z Mezinárodního politologického ústavu promluvil o energetické bezpečnosti a geopolitice a Lukáš Hoder z FSS MU na téma “Kdo jsou neokonzervativci”. Celá cyklus završili Ladislav Mrklas z CEVRO akademie
přednáškou “Současná česká politická krize: rizika a šance pro svobodu” a Matyáš Zrno z OI přednáškou “Povrchnost medií a postmoderní doba.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?