Shromáždění „Dost bylo antidiskriminace“ proběhne 28. dubna

26.4.2010
Redakce

Již tuto středu proběhne shromáždění “Dost bylo antidiskriminace” na Malostranském náměstí, kde vystoupí také Roman Joch, ředitel Občanského institutu.

Dovolujeme si pozvat všechny svobodomyslné občany na protestní shromáždění “Dost bylo antidiskriminace”, ke kterému se připojuje i Občanský institut a které proběhne *ve středu 28. dubna 2010*. Shromáždění začíná v *16.30 na Malostranském náměstí v Praze*. Následovat bude pochod před Úřad vlády ČR, kde vystoupí se svými projevy zástupci politických stran a občanských sdružení. Chceme projevit svůj odpor proti politickému zneužívání antidiskriminační a lidskoprávní problematiky a také vyjádřit zásadní pochybnost o smyslu existence úřadu ministra pro lidská práva při Vládě ČR – mimo jiné ve světle působení i demise ministra Michaela Kocába. Přijďte všichni, komu není lhostejný osud občanských svobod a tradičních hodnot v naší zemi a komu záleží na tom, k čemu a jak jsou využívány naše daně!

Jeden příspěvek - Shromáždění „Dost bylo antidiskriminace“ proběhne 28. dubna

  1. Felix : 27.4.2010 v 14.58

    že tam Romane vystoupíte (proto taky sem po dlouhé době píšu). Ale trochu se bojím, abyste nezkritizoval spíše Semína (než Kocába a Havla), že je moc proti režimu a ne jen v konstruktivní oposici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?