Punk is not dead!

18.3.2014

Eugene Cervenka byla zpěvačkou punkové zkupiny X v Los Angeles v 70.-80. letech 20. století. Zpívala o drogách, sexu, zločinu a podsvětí. Nyní se rozhodla opustit Kalifornii a usadit se v Texasu. Řekla: “Když jsem v roce 1976 přijela do Kalifornie, byli tam bosé hippie holky, motorkáři z Hell’s Angels, oceán a příroda. Neskutečné místo svobody. Dnes se Kalifornie změnila v utiskující levicový policejní stát, regulace, daně a poplatky. Jsem ráda, když vidím, že lidé tady v Texasu nosí na veřejnosti zbraně. Cítím se bezpečně. Sama zbraň nevlastním, ale jsem ráda, že v každém pickupu visí brokovnice – stejná, jakou měl můj kluk na Floridě, když mi bylo patnáct. Ozbrojená společnost je zdvořilou společností.” My konservativci jsme rádi, že punkeři a punkerky stále šokují ”slušné” (levicové) veřejné mínění. Že duch svobody stále žije. Punk Is Not Dead!

Příspěvků : 5 - Punk is not dead!

 1. J. Vydra : 12.3.2015 v 12.54

  Milovníkům zbraní nabízím promyslet si tuto scénku: do malého krámku vejde nemaskovaný zločinec a chce ho okrást. Namíří na prodavače zbraň a chce peníze z kasy. Nevšimne si, že za regálem je zákazník, nositel zbraně. Ten vyndá pistoli, a namíří ji na zločince. Oba vypálí na sebe. V ten samý moment vejde další šťastný nositel zbraně, a vidí DVA občany, co po sobě střílí. NA KOHO ZAČNE STŘÍLET? Dejme tomu, že na zloděje… skrz otevřený dveře chodec na ulici vidí, že někdo střílí v jeho oblíbeném krámku, vyndá zbraň…
  Jste schopný vidět v tom velký a neřešitelný problém? Nebo jste další oběti propagandy výrobců zbraní???

 2. LR : 23.12.2014 v 12.33

  Pro doplnění pohledu punková skupina Resist (namísto bezejmenného “X”)z amerického Portlandu – https://www.youtube.com/watch?v=rw37x6MfMC8 , pro trochu toho šoku doporučuji písně “Social Security” čí “Homophobia”.

 3. Zik : 15.5.2014 v 14.21

  Hlavně že v tomhle úžasném státě svobody je mnohonásobně vyšší počet lidí, co zemřou násilnou smrtí, a několikanásobně vyšší počet těch, co jsou zastřeleni. Zvláštní zdvořila společnost, raději snad ten „utiskující levicový stát“, co je tady.

 4. Costabrava : 15.5.2014 v 11.52

  Považuji všechny, kdo chtějí omezit držení zbraní slušnými lidmi na obranu proti zločincům za idioty a neználky. Včetně nějaké komisařky EU. Lump si zbraň načerno vždy opatří. Eugene Cervenku (předpokládám český původ, ale na tom nesejde) plně podporuji, přestože nejsem punkař.

 5. Zdenek Havelka : 1.5.2014 v 8.30

  Vážení,
  je mě 74 let jsem bývalý člen Kanu,
  díky tomuto spojení s Vámi se cítím
  co nejlepe
  Vám oddaný ZH

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?