První číslo nového newsletteru “Rodinná politika”

26.1.2006
red.

Občanský institut začal v lednu vydávat nový dvouměsíčník “Rodinná politika”. Jeho cílem je poskytovat pravidelný monitoring uplynulých a probíhajících událostí v rodinné politice v České republice a v zahraničí, zejména v zemích EU.

Uvnitř každého čísla naleznete zahraniční rubriku, která Vás bude informovat o novinkách v zemích EU a domácí rubriku, kde naleznete informace z domova, především o krocích vlády a státních úřadů, parlamentu, případně krajů, obcí a neziskového sektoru v oblasti rodinné politiky. V další části newsletteru budou zveřejňovány názorové a diskusní články, rozhovory a výsledky analýz k danému tématu. Současně se zde objeví krátké anotace zajímavých knižních titulů a informace o proběhlých nebo připravovaných konferencích a seminářích. Aktuální vydání newsletteru, stejně jako vydání předchozí, budou k dispozici na internetových stránkách Občanského institutu (www.obcinst.cz). Newsletter v tištěné podobě bude zdarma k dostání v Občanském institutu.

Pro stažení aktuálního čísla Rodinné politiky klikněte zde!

Jeden příspěvek - První číslo nového newsletteru “Rodinná politika”

  1. Peter Sahaf : 26.1.2006 v 16.38

    Veľmi som sa potešil novému newsletteru, najmä teraz keď rastie v EU vlna registrovaného partenrstva a degradácie úlohy rodiny v spoločnosti. Budem tomuto projketu držať palce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?