Petr Fiala – leader, který si zaslouží šanci

19.10.2017

fiala

Občanský institut není politickou stranou, nýbrž think-tankem, myšlenkovým trustem na obhajobu a prosazování idejí. Idejí liberálně-konzervativních, idejí svobody, odpovědností, omezeného státu, židovsko-křesťanské etiky a sounáležitosti s hodnotami a zeměmi Západní civilizace. Z těch všech v politickém řádu považujeme za nejdůležitější svobodu.

Občanský institut se nikdy nevázal na jednu politickou stranu, vždy spolupracoval se všemi od středu napravo. Jeho členové v různých volbách volili strany a osobnosti různé. I dnes věříme, že lidé, kteří si cení svobody, sami dokážou ve svých volebních krajích vybrat strany z daného výběru nejvhodnější a na jejich kandidátkách kroužkovat osobnosti nejlepší. V různých krajích to můžou být kandidátky stran různých.

Přesto bych chtěl v letošních volbách zdůraznit jednu skutečnost: Petra Fialu osobně znám již téměř pětadvacet let, tedy čtvrtstoletí. A považuji ho za vzácný příklad kombinace rozumných názorů, rozvážných postojů, ale i osobní poctivosti, integrity a nezkorumpovanosti. Zastává nejen názory, které prosazujeme, ale má i charakter, který obdivujeme.

Petr Fiala je tudíž v letošních volbách leaderem,který si zaslouží šanci.

Máte-li tu možnost, dejme mu ji.

Příspěvků : 3 - Petr Fiala – leader, který si zaslouží šanci

  1. Fr.Zákostelský : 21.10.2017 v 7.06

    Doufám že se ODS tentokrát bude držen programu a nebude se chovat jako za Klause.Věřím v uspěch,ale jenom víra je málo.F.Z.

  2. Cristero : 20.10.2017 v 13.04

    Idejí liberálně-konzervativních – protimluv

  3. Jihočech : 20.10.2017 v 9.42

    ODS i Fialu bych volil, ale Zahradníka ne…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?