OI v pohybu: Roman Joch v USA

24.4.2008
Redakce

Roman Joch ve dnech 9.-14. dubna podnikl pracovní cestu do USA, během níž se 11.-13. dubna zúčastnil setkání americké konzervativní Philadelphia Society v Arlingtonu ve Virginii, jež bylo věnováno tématu Europe, the United States, and the Future of Western Civilization. Na panelu The Future of Conservatism and Classical Liberalism in Europe Roman vystoupil s příspěvkem, jež bude uveřejněn na stránkách www.obcinst.cz a wwwphillysoc.org. Během svého pobytu ve Washingtonu se Roman Joch zúčastnil rovněž presentace, kterou měl president RFE/RL Jeffrey Gedmin (Radio Free Europe / Radio Liberty) na Heritage Foundation, dále jednání s novým ředitelem New Atlantic Initiative Danielem Oliverem o spolupráci s Občanským institutem a v neposlední řadě i setkání s přáteli ČR na naší ambasádě v USA.

Jeden příspěvek - OI v pohybu: Roman Joch v USA

  1. Michal : 28.4.2008 v 17.48

    nenakupoval si byt mezi miliardáři, zájmu tím tedy mnoho nezíská.

    Marně čekám, kdy české zodpovědné a úspěšné společenské vrstvy si přestanou řezat větev, na které sedí, přestanou být pasivní nejen v investicích do informací a jejich šíření, ale zejména do bezpečnějších mezinárodních vztahů a kontaktů než jsou ty improvizované dnešní.

    Sponsory mají vetřelci na kótě pro radar v Brdech. Zřejmě tito finanční zdroje myslí, že včas utekou, kdyby tu přestalo být poklidno. Žel příklad Židů meziválečných varuje, obětní beránky lze nalézt rychle a snadno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?