Měsíc v OI: únor 2006

5.3.2006
Redakce

Dne 16.2. se v čítárně OI uskutečnilo neformální diskusní setkání OI se zástupci Konzervativní strany a pozvanými hosty na téma konzervativní politiky a její perspektivy v České republice.


Posledního únorového dne pak na stejném místě proběhla další ze série diskusí v rámci posledních úterků v OI, tentokrát pod názvem Karikatury Mohameda: západní netolerance, nebo islámský šovinismus? Hosty byli pánové Petr Kubálek (arabista, Radio svobodný Irák) a Matyáš Zrno (redaktor České televize, odborník na mezinárodní vztahy). <
Roman Joch 6. února přednášel pro Českou křesťanskou akademii v Jindřichově Hradci Roman Joch 6. února přednášel pro Českou křesťanskou akademii v Jindřichově Hradci na téma „Demokracie, svoboda a konzervatismus“. 8. února diskutoval se studenty libeňského gymnázia v Praze o americké zahraniční politice. 28. února v rámci posledních úterků v OI moderoval v čítárně OI diskusi „Karikatury Mohameda: západní netolerance, nebo islámský šovinismus?“ V MfD 15. února publikoval kritiku zákona o registrovaném partnerství a v týdeníku Mf Plus č. 7 komentář Triumf pokrytectví.

téma „Demokracie, svoboda a konzervatismus“. 8. února diskutoval se studenty libeňského gymnázia v Praze o americké zahraniční politice. 28. února v rámci posledních úterků v OI moderoval v čítárně OI diskusi „Karikatury Mohameda: západní netolerance, nebo islámský šovinismus?“ V MfD 15. února publikoval kritiku zákona o registrovaném partnerství a v týdeníku Mf Plus č. 7 komentář Triumf pokrytectví.

Upřímné poděkování za finanční podporu patří tentokrát panu Vilému Míchalovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?