Měsíc v OI: říjen 2011

1.11.2011
Matyáš Zrno

Roman Joch v říjnu zahájil výuku předmětu „Politické ideologie“ na NHF VŠE. Dne 11. října natočil rozhovor pro TV Noe o současném stavu civilizace a společnosti. 18. října diskutoval se studenty FF UK o politické korektnosti. Na serveru Česká pozice publikoval komentář Přejmenujte Amnesty na Arresty International! a v slovenském týdeníku Týždeň č. 44 (31. října) esej Zaslužili si to? o popravách diktátorů a teroristů v arabském světě. Věnoval se rovněž svým pracovním povinnostem na Úřadu vlády ČR.

Matyáš Zrno strávil říjen mezi českými a americkými vojáky v afghánských provinciích Logar a Wardak, kam doprovázel filmový štáb, tvořící dokumentární film pro NATO. Kromě toho mu vyšel v Konzervativních listech článek Srbské Alžírsko, kde hodnotí dva texty, jež v KL vyšly o Kosovu.

Za finanční podporu upřímně děkujeme paním Jarmile Friedlaenderové, Lucii Creighton, Andree Komancové, Olze Foglarové, Kateřině Geislerové a Veronice Kuchyňové Šmigolové, pánům Martinu Frélichovi, Janu Doleželovi, Davidu Navarovi, Cyrilu Křížovi, Danu Drápalovi, Richardu Duřpektovi, Václavu Foglarovi, Tomáši Chrenkovi, Robertu Kotzianovi, Ondřeji Krutílkovi, Janu Krásenskému, Milanu Louckému, Karlu Mrzílkovi, Aleši Hodinovi, Radku Valovi, Jaromíru Neumannovi, Ivanu Klabalovi, Janu Šafaříkovi, Františku Šimkovi, Jakubu Chromému, Václavu Vosečkovi, Peteru Foglarovi, Martinu Romanovi, Miloslavu Kučerovi, Jaroslavu Jirátovi, Jakubu Růžičkovi, Karlu Pliskovi, Pavlu Bratinkovi, Tomáši Moravcovi, Leo Pavlátovi, Petru Valentovi a Šimonu Hradílkovi a jednomu anonymnímu dárci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?