Měsíc v OI: leden 2011

31.1.2011
Matyáš Zrno

Sedmnáctého ledna proběhla v čítárně Občanského institutu další z pravidelných podvečerních přednášek spojených s následnou diskusí, tentokrát s panem Lukášem Lhoťanem na téma Historie muslimů v Čechách.

Roman Joch přednášel 3. ledna pro americké studenty v Praze o situaci v ČR a v Evropě, 11. ledna pro Business Club Mensa o lidských právech a den poté pro KDU-ČSL v Kolíně o politice a službě veřejnosti. Dne 14. ledna vystoupil na konferenci o národních zájmech ČR v EU, pořádané Sekcí úřadu vlády pro evropské záležitosti, s přednáškou o zahraniční politice ČR. Dne 17. ledna moderoval výše zmíněnou diskusi s Lukášem Lhoťanem o islámu v ČR. Den poté promluvil na demonstraci proti pronásledování křesťanů v světě. Na svém blogu joch.blog.idnes.cz publikoval příspěvky Připiš mě na ten seznam, Adame… a Vražda a zodpovědnost, na ceskapozice.cz pak články Za co všechno může Sarah Palinová! a Ke komu mají být loajální čeští úředníci.

Jakub Růžička v měsíci lednu připravil přednášku o historii muslimů v České republice, která se uskutečnila 17. ledna v čítárně Občanského institutu.

Poděkování za finanční podporu náleží tentokrát paním Jarmile Friedlaenderové, Lucii Creighton, Olze Foglarové, Andree Komancové, Kateřině Geislerové a Veronice Kuchyňové Šmigolové, pánům Martinu Frélichovi, Janu Doleželovi, Davidu Navarovi, Cyrilu Křížovi, Richardu Duřpektovi, Václavu Foglarovi, Janu Kubalčíkovi, Tomáši Chrenkovi, Robertu Kotzianovi, Danu Drápalovi, Ondřeji Krutílkovi, Milanu Louckému, Janu Krásenskému, Karlu Mrzílkovi, Ladislavu Mrklasovi, Ivanu Klabalovi, Jaromíru Neumannovi, Petru Čermákovi, Janu Šafaříkovi, Jakubu Chromému, Robertu Müllerovi, Peteru Foglarovi, Václavu Vosečkovi, Metoději Štajnarovi, Janu Horníkovi, Martinu Romanovi, Mojmíru Hamplovi, Jaroslavu Jirátovi, Miloslavu Kučerovi, Pavlu Bratinkovi, Karlu Pliskovi, Tomáši Moravcovi, Leo Pavlátovi a Petru Valentovi a jednomu anonymnímu dárci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?