Měsíc v OI: červenec 2005

5.7.2005
Redakce

Roman Joch 9. července přednášel v Brně na konferenci, pořádané Mladými křesťanskými demokraty pro skupinu mladých lidí z nových členských zemí EU, o odpovídající zahraniční politice vůči totalitním režimům ve světě. 20. července se ve Strasbourgu setkal s bývalým americkým ministrem spravedlnosti Johnem Ashcroftem při diskusi, kterou pořádalo European Center for Law and Justice. 23. července přednášel pro letní tábor mladých křesťanů u Velkého Meziříčí o terorismu. Na stejné téma poskytl 25. července rozhovory Českému rozhlasu 1 a Radiu Proglas. V červenci také vyšlo 3. číslo časopisu Senát, v němž publikoval analýzu Jak dál? Evropa, Spojené státy americké a Čína.


Jana Pláteníková strávila větší část července jako vedoucí a lektorka angličtiny na dětském táboře v Lužických horách. Ve zbývajícím čase pracovala na anglické verzi Studií OI (č. 15) věnovaných feminismu.

Finanční podporu, za niž co nejupřímněji děkujeme, jsme tentokrát získali od paní Věry Budilové, ze zahraničí pak od Educational Initiative for Central and Eastern Europe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?