Měsíc v OI (březen 2013)

1.4.2013

Roman Joch dne 7. března v ČT komentoval a hodnotil působení odcházejícího presidenta Václava Klause. 13. března přednášel pro studenty na Prague Security Studies Institute o demokracii, hodnotách a prozíravosti v zahraniční politice. 20. března promluvil na kolokviu České křesťanské akademie o budoucnosti křesťansko-demokratických stran. 27. března přednášel o politických směrech studentům na gymnáziu v Libni. Na svém www.joch.blog.idnes.cz uveřejnil komentář – recenzi Rozhořčené 2012 ke stejnojmennému filmovému dokumentu o čtyřech českých dámách radikální levice; na www.ceskapozice.cz pak komentáře Klaus a velezrada: lítost není na místě (5. 3.), Potřebujeme pořádnou vzpouru daňových poplatníků (10. 3), Papež František katolickou církev nezničí. Duch svatý to zařídí (14. 3.) a ‘Hvězdné války‘: pořád stejně nezbytné jako před 30 lety (31. 3.).

Matyáš Zrno přednášel v sobotu 9. března pro účastníky Pražského studentského summitu o Afghánistánu, což si zopakoval ještě 13. března, tentokrát pro studenty Filozofické fakulty v Pardubicích. Mezi 21. a 25. březnem pak pobýval v kosovské Prištině na semináři International Republican Institute pro mladé lídry ze střední a východní Evropy. 

Poděkování za finanční podporu zaslanou na účet Občanského institutu v měsíci březnu náleží paním Jarmile Friedlaenderové, Lucii Creighton, Andree Komancové, Olze Foglarové, Martině Čápové, Kateřině Geislerové a Veronice Kuchyňové Šmigolové, pánům Janu Doleželovi, Martinu Frélichovi, CyriluKřížovi, Richardu Duřpektovi, Davidu Navarovi, Václavu Foglarovi, Tomáši Chrenkovi, Robertu Kotzianovi, Ondřeji Krutílkovi, Janu Krásenskému, Karlu Mrzílkovi, Jaromíru Neumannovi, Aleši Hodinovi, Richardu Cvrkalovi, Václavu Vosečkovi, Peteru Foglarovi, Miloslavu Kučerovi, Jaroslavu Jirátovi, Karlu Smolovi, Pavlu Bratinkovi, Martinu Romanovi, Karlu Pliskovi, Jakubu Chromému, Leo Pavlátovi, Tomáši Moravcovi, Ferdinandu Peroutkovi, Petru Valentovi a Stanislavu Šlechtovi a rovněž společnosti Biorex CZ. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?