Letní škola Občanského institutu 2020: Svoboda v karanténě

24.6.2020

lenka

Kde můžete probrat vývoj ekonomiky po koronaviru s naší nejznámější ekonomickou novinářkou? Bezpečnostní otázky Evropy s europoslancem a bývalým ministrem obrany? Otázky Blízkého východu s bývalým velvyslancem v Izraeli? Postoj Ruska ke střední Evropě s odborníkem z FSV UK? Euroatlantické vztahy s bývalým poradcem premiéra?  Zahrát si strategickou hru s velitelem výsadkového pluku? Nechat se zasvětit do osudu českých médií naším nejznámějším komentátorem? Ponořit se do měnové politiky s hlavním ekonomem jedné z největších bank?  Zahloubat se do právních otázek se soudcem Nejvyššího správního soudu? Probrat stahování z Afghánistánu s bývalým šéfem Provinčního rekonstrukčního týmu? Nástrahy komunální politiky s bývalým pražským primátorem?

Svoboda-karantena-Twitter_Cover

Na Letní škole Občanského institutu! Letos se na Erlebachově boudě v Krkonoších sejdeme již po dvanácté, jako obvykle díky laskavé podpoře Hanns Seidel Stiftung.

A kdo vystoupí?

Jindřich Šídlo, seznamzpravy.cz/Tomáš Pojar, bývalý náměstek ministra zahraničí a velvyslanec v Izraeli/Ivo Zelinka, velitel organizačního jádra 5. výsadkového pluku/Petr Sklenář, Hlavní ekonom J&T BANKY/Karel Šimka, soudce nejvyššího správního soudu/Alexander Vondra, europoslanec a bývalý vicepremiér/Marek Benda, poslanec PSP/Lenka Zlámalová, analytička týdeníku ECHO/Daniel Kaiser, komentátor týdeníku ECHO/Martin Weiss, komentátor týdeníku ECHO/Karel Svoboda, přednášející na FSV UK/Roman Joch, ředitel OI/Tomáš Hudeček, bývalý pražský primátor, Michael Žantovský, ředitel Knihovny Václava Havla. A další zajímavá jména jsou v jednání!

ls2

A na co všechno se ještě můžete těšit? Na filmové večery, bowlingové turnaje, pěší túry a odvážlivci i na koně.

A co musíte udělat? Poslat nám vyplněnou přihlášku (Letní-škola-OI-2020-přihláška-1) a krátký životopis na emailovou adresu letniskola@obcinst.cz

Cena 3 000 Kč zahrnuje ubytování, stravu a program

 

Záznam z loňských přednášek najdete na YouTube kanálu Občanského institutu

 

A pár dalších fotografií z loňska zde….

T1 lenka2
roman_fopbalek eliška
saša zeli
jindra DSC_0202
DSC_0060 DSC_0098

Příspěvků : 3 - Letní škola Občanského institutu 2020: Svoboda v karanténě

  1. Milan Závada : 2.5.2021 v 20.03

    Dobrý den,

    vím, že doba je nejasná a je ještě brzy, ale plánujete letos pořádat Letní školu?

  2. Jana : 15.6.2020 v 13.40

    Je akce určena i pro studenty (české občanství) zahraniční univerzity?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?