Is China a Threat to the World Order or Guarantor of Stability?

29.10.2015

Invitation-card-page-001Naši přátelé z Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) Vás zvou na další veřejnou přednášku, která se tentokrát uskuteční za účasti dr. Michaela Rasky, jenž mimo jiné působí jako výzkumný pracovník na S. Rajaratnam School of International Studies při Nanyang Technological University v Singapuru.

Akce se uskuteční 3. listopadu od 17:30 v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1). Tématem přednášky je „Is China a Threat to the World Order or Guarantor of Stability?: (Geo)Strategic Transformation and Military Modernization in East Asia“. Akce bude zahájena a moderovánaTomášem Pojarem, bývalým velvyslancem ČR v Izraeli a současným prorektorem vysoké školy CEVRO Institut.

Pracovním jazykem bude angličtina (tlumočení zajištěno). Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti, a to nejpozději do 1. listopadu ZDE!!!

Tato veřejná akce se koná za podpory České zbrojovky, International Institute for Counter Terrorism při vysoké škole IDC v Herzliji a pana Petra Mothejla.

Invitation-card-page-001

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?