Hlaste se na letní školu Občanského institutu!

16.6.2009
Matyáš Zrno

Je vám do 21 let? Máte zájem o dění kolem Vás? Zajímá vás, jak ovlivňují náš život rozhodnutí z Bruselu a jak lze hájit naše národní zájmy? Přihlaště se na letní školu OI, která proběhne 2-8.7. 2009 na Erlebachově boudě v Krkonoších!

Jak fungují evropské instituce v teorii a jak v praxi? jak dál ve válce s terorem? Je Rusko hrozbou nebo partnerem? Přináší lisabonská smlouva spíše plusy nebo minusy? Lze dělat “čistou” politiku?

O tom všem s vámi budou hovořit bývalí i současní politici, historici, politologové a novináři. Kromě toho navštívíme obě komory českého parlamentu a setkáme se s poslanci a senátory.

Plakát na letní školu stahujte zde. Máte-li zájem, pište na letniskola2009@obcinst.cz. Nezapomeňte přložit krátký životopis!

Fotoseriál z loňské letní školy naleznete zde

Přesný program letošní letní školy bude k dispozici během několika dní.

Akce probíhá pod záštitou senátora Alexandra Vondry a za laskavé podpory Úřadu pro informování o evropských záležitostech Úřadu vlády a Konrad Adenauer Stiftung.

 

 

 

 

Příspěvků : 4 - Hlaste se na letní školu Občanského institutu!

 1. Felix : 17.6.2009 v 7.55

  - války budou pokračovat i za Obamy: “Sněmovna USA schválila dalších 80 miliard dolarů na války – přímo na financování válek poputuje 80 miliard dolarů”. Brave New World.

 2. Felix : 16.6.2009 v 18.10

  Mně to neštve, jen mě mrzí, když se moji kamarádi podílejí na stavbě Mullerdomu. A mudrují, jaký ten Mulerdom má být a bude.

 3. milkinis : 8.6.2009 v 20.01

  co te konkretne stve? rad si poslechnu nazor, treba se shodnem:)

 4. Felix : 31.5.2009 v 15.53

  Tak už jsem zkomentoval tu svobodu v Evropě, na jejímž rozbíjení má pan Vondra značný podíl. Vizte tam.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?