Grexit: Kdy odejde Řecko z eurozóny?

8.4.2015

pozvanka DL_Grexit- Kdy odejde Řecko  z eurozóny_pozvanka DL_finalPředčasné parlamentní volby v Řecku vyhrála ultralevicová Strana SYRIZA a premiérem se stal její předseda Alexis Tsipras, který usiluje o jednání, která by vedla k revizi obrovského zadlužení země. Eurozónu premiér žádá, aby přistoupila na umazání řeckého dluhu, a umožnila tak Aténám najet na program s většími veřejnými výdaji s cílem oživit ekonomiku. Spekuluje se o tom, že pokud se Řecko s věřiteli nedohodne, bude muset opustit eurozónu a navrátit se ke své původní měně, drachnám.

Naši přátelé z Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) Vás zvou na veřejnou debatu, která ponese název Grexit: Kdy odejde Řecko z eurozóny? Akce se uskuteční ve čtvrtek 9. dubna (17:00-18:30) v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1).

Pozvání přijali Petr Robejšek (politolog a poradce pro strategické otázky), Zdeněk Tůma(partner společnosti KPMG a bývalý guvernér České národní banky) a Lenka Zlámalová(analytička ECHO24.cz). Debatu bude moderovat rektor vysoké školy CEVRO Institut prof. Josef Šíma.

Pozvánku naleznete zde:

 pozvanka DL_Grexit- Kdy odejde Řecko  z eurozóny_pozvanka DL_final

Program naleznete zde:

Plakat_Kdy_odejde_Recko_z_EU

Hlavním mediálním partnerem je portál o ekonomice, financích a investicích Roklen24.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?