Filmový seminář o hrůzovládě Rudých Khmérů

7.4.2009
Matyáš Zrno

Občanský institut ve spolupráci s Vysokou školou Cevro institut, a za podpory Konrad Adenauer Stiftung, uspořádal další pokračování filmového semináře “Evropské hodnoty ve filmu – Západ a jeho nepřítelé” na téma polpotovské genocidy v Kambodži.

Po úvodní přednášce následuje promítání filmu “Vražedná pole” (Velká Británie, 1984)  s diskusí. Filmový seminář začíná ve středu 8.4. od 19:00 jako vždy v budově VŠCI, Jungmannova 17, Praha 1, posluchárna č.205. Je otevřen široké veřejnosti. Pozvánku naleznete zde

Jeden příspěvek - Filmový seminář o hrůzovládě Rudých Khmérů

  1. richard : 11.4.2009 v 13.54

    že kambodžská genocida 70.let nikoho neinformovaného a starého o komunistech nepoučí, stejne jako ve 30.letech nepoučil ukrajinský golodomor. Vražedná pole by se měla promítat dětem na základních školách a přidat jim i odkazy na youtube + Solženicyznův Gulag, aby si mohly sami ohmatat, co je to ten levicí více jak 100 let tolik hlásaný, realisovaný a obdivovaný socialismus a komunismus, spása a budoucnost všeho lidstva (dcery jsem na ZŠ zainstruoval, časem jsem se přesvědčil, že ne hned, ale později se přece jen podívaly do tváří svých vrstevníků zvěrským způsobem umučených členy Komunistické strany Kambodže v Tuol Slengu – to je vzalo nejvíc) a ne ten fim promítat poloutajeně na nějakém občanském institutu těm samým lidem, co o komunismu již dávno ví své i bez “Killing Fields”….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?