Duch jedné kalifornské konference očima Romana Jocha

27.7.2017

hovoří dr jochRoman Joch byl účasten konference, kterou pořádala Aliance obhajující svobodu – Alliance Defending Freedom.

Setkání v Kalifornii

Kdo jej pozval do tohoto amerického státu? Z jakých koutů světa byli účastníci?  Prý byli z téměř všech kontinentů světa s důrazem na Austrálii … Jak často se konference koná? Jaká témata byla diskutována? Například: svoboda vyznání v kontextu práva, otázky výhrady svědomí kupř. sester, které asistují u potratů … Jak je to v Evropě, Americe a jiných částech světa?

Kalifornie – stát Unie

Co jí charakterizuje? Nebyla by jedním z nejbohatších států světa?  Je rozdíl mezi severní a jižní části? Co znamená regulace v tomto státu? Jací tam jsou obyvatelé? Je Kalifornie příkladem multikulturalismu, nebo došlo k přetavení jejich identity?

 Tématu cest po světě se budeme s Romanem Jochem věnovat i nadále.

Dialog byl nahrán ve středu 27. července 2017 v odpoledne v prostorách CEVRO institutu, Jungmannova 17, Praha 1, Nové Město.

 Poslechnout si jej můžete zde: http://ippkid.cz/2017/08/04/duch-jedne-kalifornske-konference-ocima-romana-jocha/

Projekt “Hovoří k Vám doktor Joch” realizuje Institut pro péči o kulturní a intelektuální dědictví z. s. Rozhovory připravuje a moderuje Martin Soldát.

Všechny rozhovory najdete zde: http://ippkid.cz/category/doktor-joch/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?