Budoucnost konzervatismu v Evropě

23.11.2016

PozvánkaCentrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) Vás zve na veřejnou přednášku „Budoucnost konzervatismu v Evropě“. Akce se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince od 17:00 hodin v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1).

Přednáška se uskuteční za účasti Johna O’Sullivana, britského konzervativního politického komentátora, novináře, spisovatele, prezidenta Danube institutu a bývalého poradce Margaret Thatcherové; Stanislava Balíka, českého politologa, historika a autora odborných publikací. V rámci diskuse vystoupí Gerald Frost, ředitel Danube Institutu, spisovatel, editor, zakladatel a bývalý ředitel Centra po politická studia v Londýně a Institutu pro evropskou obranu a strategická studia; Alexander Tomský, český politolog, nakladatel, pedagog, spisovatel, komentátor, publicista a předkladatel. Hosty uvede a diskusi bude moderovat ředitel PCTR, Alexandr Vondra.

Setkání bude zakončeno autogramiádou knihy “Prezident, papež a premiérka”, jež budete moci zakoupit na místě za zvýhodněnou cenu 300,- KčPracovním jazykem je angličtina (tlumočení do češtiny zajištěno). Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti, a to nejpozději do 30. listopadu a to NA TÉTO ADRESE!!! http://cevroinstitut.cz/cs/akce/budoucnost-konzervatismu-v-evrope/  

Pozvánka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?