14-15.5.: Seminář “Drama civilizace očima politické filozofie”

25.3.2011
Matyáš Zrno

Dovolujeme si vás upozornit na víkendový seminář Romana Jocha “Drama civilizace očima politické filozofie”, který proběhne 14-15.května 2011. Seminář organizuje Academia Bohemica

Seminář proběhne 14-15.5. v Univerzitním centru Šlapanice u Brna. Poplatek za účast činí 850,- (s noclehem a snídaní) nebo 400,- (bez noclehu a snídaně, vhodné  pro účastníky z Brna a okolí). V ceně není zahrnuta strava, na místě je ale jídelna.

Přihlásit se můžete na jmoravcik@academia-bohemica.orgTato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději do 8. května.

Pozvánku naleznete zde

Jeden příspěvek - 14-15.5.: Seminář “Drama civilizace očima politické filozofie”

  1. Rastislav Mikuláš : 30.3.2011 v 9.09

    Znova chcem zdôrazniť, že Dr. Joch, Jana Pláteníková a MUDr. Jozef Glasa sa dopustili trestného činu, keď v roku 2005 odcudzili moju zdravotnú dokumentáciu. Je tiež pravdou, že Roman Joch striedavo viedol Socialistický zväz mládeže v jeho triede počas štúdia na gymnáziu v Bratislave do roku 1989. V tejto funkcii sa striedal s Danielom Šmihulom. Ľavičiar Šmihula . keď v minulosti navštevoval Prahu, tak prespával v dome Dr. Jocha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nabídka publikací

Newsletter

Chcete být pravidelně informováni o akcích Občanského institutu?